Duben 2017

Oběd // Kuřecí maso na mrkvovém perkeltu s bramborami pečenými v troubě

24. dubna 2017 v 15:46 | T&J |  Večeře/Obědy

Dobré odpoledne Všem.

Dnes přicházíme s nápadem na oběd. Jedná se o kuřecí maso na mrkvovém perkeltu s bramborami pečenými v troubě.


Snídaně // Míchaná vajíčka

23. dubna 2017 v 8:00 | T&J |  Snídaně
Snídaně je základ pro celý den, dodá Vám potřebnou energii k úspěšnému startu do nového dne a proto tu jsme tímto článkem, jak si udělat rychlou a hlavně výbornou snídani či svačinu a jsou to zdravá míchaná vajíčka.


Layout // 01

20. dubna 2017 v 12:19 | T&J

Přejeme krásné poledne, určitě jste si všimli, těch nádherný změn zde na blogu, za které musíme poděkovat výborné Blazulce. Dělá krásné layouty, ze kterých přechází zrak, a tak jsme strašně vděčné, že jeden z jejích výtvorů může zdobit i ten náš blog. Pokud Blazulku ještě neznáte (což by byla velká chyba) tak určitě mrkněte k ní na blog a pokochtejte se sami! :)

Nám se layout moc líbí a doufáme, že z něj budete stejně nadšeni jako my. Tímto bychom Blazulce chtěly poděkovat za velkou ochotu a trpělivost, kterou pro nás měla a se vším nám vyhověla.

R E C E P T Y

18. dubna 2017 v 11:49 | B&B
SLANÁ JÍDLA - Zdravé. slané pochoutky

SLADKÁ JÍDLA - Dej si sladké, bez jakých-koliv výčitek!

VEČEŘE/OBĚDY - Nápady na hlavní vydatné jídla

SVAČINY - I svačiny mohou být lahodné

SNÍDANĚ - pro tvůj perfektní start do nového dne

Zdravý velikonoční beránek

17. dubna 2017 v 13:44 | T&J |  Sladká jídla

Přejeme Vám všem krásné Velikonoce.

Ani tyto Velikonoce jsme se nemohly připravit o sladkou dobrotu v podobě pečeného beránka, a tak jsme se rozhodly, že se s Vámi o recept podělíme. Většina z Vás už má určitě napečeno, a my tedy s naší zdravou variantou beránka přicházíme až s křížem po funuse, ale pokud se Vám recept líbí a chtěli byste ho také vyzkoušet, tak neváhejte a udělejte si třeba výborný mrkvový koláč. Mrkev beránkovi dodá nejen vitaminy, ale i vláčnost. Nebudete věřit jak skvěle se mrkev na pečení hodí!


Profil Vašich adminek

15. dubna 2017 v 8:30 | T&J

Kristýna Šmídová

Přezdívka: Týna
Pohlaví: Žena
Povolání: Student
Narozeniny: 6. února 1996
Věk: 21 let
Instagram: @tyna_smidova

O mně: Jsem 21 letá studentka, která se zajímá převážně o módu a focení. Kdybych se měla popsat jedním slovem byl by to určitě "Introvert". Jsem tichá, až skoro zakřiklá a šíleně stydlivá, ale pokud budete mít trpělovist a snahu mě poznat, tak zjistíte, že jsem bláznivá, usměvavá, ráda si ze sebe děkám legraci a pro kamarády bych se rozkrájela.
Pokud by Vás cokoliv zajímalo, nebojte se mi napsat, ráda odpovím.Jana Kotršalová

Přezdívka: Jaňula
Pohlaví: Žena
Povolání: Kosmetička
Narozeniny: 10. června 1997
Věk: 20 let

O mně: Jsem 20letá dívka, která je narozená ve znamení blíženců. A jak už je o blíženců známo, že jsou veselý, přátelský, otevřený a kreativní, tak to jsem přesně já. Moje záliby jsou hlavně módá, kosmetika, focení a teď už samozřejmě i zdravý životní styl v kterém bych Vám chtěla dokázat, že všechno jde, když se chce!
Jestli Vás zajímá něco více zeptejte se v komentářích, ráda odpovím.

Vítáme tě na našem zdravém blogu!

14. dubna 2017 v 9:05 | T&J

Přemýšlely jsme jak začít, jelikož úvodní články nám moc nejdou, ale snad to nějak dáme dohromady. Měli by jste hlavně vědět, že tento blog povedou dvě adminky. Jsme nejlepší kamarádky už dlouhých 8 let. Milujeme jídlo a nikdy jsme se v něm neomezovaly, a teď podle toho taky vypadáme. Haha. Ničeho však nelitujeme, jen nás zradil metabolismus, protože přiznejme si.. není nám už 15 let a tabulka čokolády se nám prostě do toho bříška uloží. A tak jsme teď tady, s blogem a snahou naučit se jíst trošku zdravěji. Budeme rádi když se našimi recepty budete inspirovat a budou vám chutnat, ale musíme upozornit, že nejsme žádní odborníci nebo nutriční tetapeuti.

Můžete tu tedy očekávat naše zdravé recepty, rady a něco kolem cvičení, ale také naše společné zážitky, výlety a něco jako náš deníček. Náš velký cíl je zhubnout do plavek a víme, že když se chce, tak to jde! Můžete nám klidně posílat svoje výsledky a pokud budete mít zájem tak Vám můžeme dávat i náš progress. Doufáme, že Vám to s námi půjde a bude Vás to bavit jako nás.

Vaše T&J