Sladká jídla

Snídaně // Banánový MugCake

5. května 2017 v 8:00 | T&J

Dobré ráno.

Jak jistě všichni víte tak o snídani je známo, že je to nejdůležitější jídlo dne, nastartuje Váš metabolismus a dodá potřebnou energii k úspěšnému startu do nového dne, tak proč si tuto část dne nezpříjemnit a nedopřát si sladkou snídani zcela bez výčitek? My Vám proto přinášíme recept na zdravý a rychlý Mugcake.

Svačina // Zdravý tvarohový dort

1. května 2017 v 20:37 | T&J

Dobrý večer Všem!

Omlouváme se za týdenní neaktivitu, ale blíží se zkouškové a v práci toho také není málo a na blog tedy moc času nezbylo. Jako omluvu Vám přinášíme recept na tuto sladkou dobrotu. Zdravý tvarohový dort.

Zdravý velikonoční beránek

17. dubna 2017 v 13:44 | T&J

Přejeme Vám všem krásné Velikonoce.

Ani tyto Velikonoce jsme se nemohly připravit o sladkou dobrotu v podobě pečeného beránka, a tak jsme se rozhodly, že se s Vámi o recept podělíme. Většina z Vás už má určitě napečeno, a my tedy s naší zdravou variantou beránka přicházíme až s křížem po funuse, ale pokud se Vám recept líbí a chtěli byste ho také vyzkoušet, tak neváhejte a udělejte si třeba výborný mrkvový koláč. Mrkev beránkovi dodá nejen vitaminy, ale i vláčnost. Nebudete věřit jak skvěle se mrkev na pečení hodí!

 
 

Reklama